نگهداری و وتعمیرات

با توجه به گستردگی و حساسیت پروژه های تأسیساتی بروز اشکال های کلی و جزئی در این پروژه ها باعث کاهش کارایی تجهیزات خواهد شد.وجود یک تیم کارآمد که بتواند بطور مرتب و منطقی خدمات تعمیر و نگهداری را انجام دهد باعث کارایی و بازدهی بیشتر در این بخش می شود که شرکت بین الملل آران تجارت داریس به پشتوانه ربع قرن تجربه موفق و حرفه ای موسسین خود و با کادری مجرب و متخصص ،آماده عقد قرارداد های تعمیر ونگهداری با ارگان های دولتی و بخش خصوصی و ارائه خدمات می باشد.

فنـی و مهندسـی

در زمینه خدمات فنی مهندسی ، شرکت آران تجارت داریس بر این باور است که با کارشناسی دقیق در زمینه مشاوره ، طراحی ، نظارت بر اجرای تأسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع می تواند تمام نیاز های شما مشتریان گرامی را درصنعت تأسیسات ، تهویه و بهینه سازی مصرف انرژی همراه با ارائه خدمات نوآورانه برآورده سازد.

فروش

پس از بررسی نقشه های معماری ، بازدید از پروژه و ارائه گزارش فنی اقتصادی بین سیستم های رایج کشور ، مناسبترین سیستم تهویه مطبوع با در نظر گرفتن معیار های انتخاب معرفی میگردد.

 

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش آران تجارت داریس یک شعار نیست بلکه یکی از اصلی ترین وظایف این گروه می باشد.محصولات ارائه شده توسط شرکت های پشتیبان دارای گارانتی خدمات پس از فروش معتبر و تأمین قطعات است . شرکت آران تجارت داریس بعنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات عرضه شده در استان یزد به صورت 24 ساعته با استفاده از کادری مجرب و متخصص به ارائه خدمات می پردازد به جرأت می توان گفت : شرکت بین الملل آران تجارت داریس قویترین مجموعه خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع بیمارستانی ، صنعتی و مسکونی مستقر در استان می باشد.

ثبت خدمات