درباره اردیبهشت

گروه فنی و مهندسی شرکت بین الملل آران تجارت داریس با نام تجاری اردیبهشت، در زمینه کارشناسی ، مشاوره ، طراحی ، نظارت ، فروش و اجرای تاسیسات مکانیکی ( سرمایش و گرمایش ) برای پروژه های صنعتی و ساختمانی در سطح کشور و منطقه برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس مشغول فعالیت می باشد.

از مهمترین افتخارات این شرکت حضور هیئت مدیره خلاق و پویا ، گروههای متخصص و مجرب در این مجموعه است که این امر باعث افزایش سطح فنی کل شرکت مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا شده است .

شعار هوای شما با ما، نه تنها یک شعار ، بلکه سیاست راهبردی این مجموعه می باشد . این شرکت، با اتکاء به سرمایه انسانی مجرب ، توانمند و متخصص و استفاده از به روز ترین منابع ( دانش فنی ، آینده نگری ،یادگیری مهارت و آموزش ) در جهت افزایش عملکرد ، رفاه مشتری ، ایمنی ، تعهد و مسئولیت پذیری گام بر میدارد . با توجه به این موضوع که تاسیسات ساختمان به مثابه قلب و شریانات ساختمان می باشد مهمترین ارزش برای این شرکت تامین آسایش و آرامش مشتری با اتکا بر انجام پروژه های استاندارد ، اقتصادی و بهینه و جلب رضایت شما بزرگواران می باشد.

شرکت بین الملل آران تجارت داریس در حال حاضر نمایندگی انحصاری محصولات CF CHILLER ایتالیا و عامل فروش محصولات TICA چین در ایران می باشد این شرکت با یاری خداوند منان سابقه پروژه های تاسیساتی در حدود 250000 متر مربع را در کارنامه خود دارا می باشد.این شرکت ، تلاش و همت خود را برآن گذاشته تا با اشتیاق به خلاقیت ، شرکتی تاثیر گذار در استفاده صحیح از محیط زیست و حراست از منابع تجدید ناپذیر برای نسل های آینده باشد . همچنین همواره توسعه مستمر ،خلق نوآوری های قابل اجرا در راستای نیازمندی های مشتری ، طراحی و ساخت محصولات هوشمند ، نوآوری و بهبود مداوم کیفیت و توسعه همکاری با شرکت های فن آور صنعت تهویه مطبوع دنیا در سر لوحه امور این شرکت قرار گرفته است .

اهداف و چشم انداز

از مهمترین اهداف این شرکت در زمینه فروش ارائه خدمات نوآورانه و عرضه محصولاتی با کیفیت از برندهای روز دنیا با کمترین هزینه اولیه و جاری و بالاترین بازده جهت بهینه سازی مصرف انرژی می باشد.

رسالت

شرکت بین الملل آران تجارت داریس به عنوان مجهزترین و مدرن ترین شرکت خصوصی در استان یزد با استفاده از دانش ، تجربه ارزشمند و سوابق درخشان خود در زمینه کارشناسی، مشاوره، طراحی، نظارت، فروش و خدمات پس از فروش در حوزه تهویه مطبوع با اتكاء بر نيروي انساني مجرب، توانمند و متخصص خود در راستاي تامين رضايت ذينفعان گام برداشته و تلاش و همت خود را بر آن گذاشته تا محصولات و خدمات باکیفیت ارائه دهد و به یک شرکت معتبر در سطح ملي و منطقه اي تبديل شود.